[[------tsubasa------]]
Sitemize Hoşgeldiniz...
Sitemize Üye Olmanızı Rica Eder....
Eğlenmenizi Dileriz....
Üstün Tsubasa Ve Diğer Animeleri İle Birlikte Yaşamaya Devam Edeceğiz Gelin Sizde Ailemize Katılın...!!!!

[[------tsubasa------]]

[[------tsubasa------]]
 
AnasayfaTsubasaSSSAramaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Zafere Doğru!!! (Hikaye)

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
_Tsubasa_Oozora_
G.Sorumlu
G.Sorumlu
avatar

Mesaj Sayısı : 98
rep gücü : 3696
Rep Puanı : 0
Doğum tarihi : 22/11/96
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 22
Nerden : Samsun
Lakap : Prince Del Sole

karakter
güçlülük güçlülük:
1/1  (1/1)
başarı puanı başarı puanı:
1/1  (1/1)

MesajKonu: Zafere Doğru!!! (Hikaye)   Çarş. 29 Nis. - 20:43

Bölüm 1 Zor Kaleci

Hikaru ve Soda Türkiye'de geçirdikleri 2 yıldan sonra yine aileleri ile birlikte japonya'ya dönmeye karar verirler. Japonya'da birçok arkadaşı onları beklemek üzere onları evlerinin tam önünde karşılamaya giderler. İlgi daha çok Matsuyama'nın üzerindedir. Soda eşyalarını eve bırakıp sinirlice yeşil sahalara gider. Soda ilginin Hikaru'nun üzerinde olması nedeniyle önüne çıkan ilk futbol topuna en güçlü şutunu çeker. Bunu gören Hikaru Soda'nın yanına gider. Matsuyama bu sinirin neden olduğunu anlayamaz. Soda kendini toplar ve arkadaşları ile konuşmaya başlar.

Oraya yeni bir aile taşınmıştır. Ve bu ailenin çocuğu Şimdiye kadar kimseden gol yememiştir -WAKASHİMAZU-. Ve artık kaleciliğine burada devam edecektir. Hikaru ve Soda bu haberi duyunca Soda aniden Wakashimazuya meydan okumaya gider. Matsuyama Soda yı görünce peşinden gider. Soda Wakashimazuyu bulduğunda, Matsuyama ağacın arkasına saklanıp izlemeye başlar. Soda'nın "sana meydan okuyorum" dediğini duyan Wakashimazu'nun yüzünde küçük bir gülümseme oluşur. Wakashimazu:
-Peki kabul edyorum.
-Tamam geç kaleye bakalım.
Wakashimazunun yüzünde yine bir gülümseme vardır ki Soda'nın şutunu çektiğini görünce Birden topa ayağı ile bir tekme atar. Soda çok sinirli ve zor durumdadır...


Bölüm 2 Büyük Rekabet

Soda şutunu çektikten sonra, Matsuyama ortaya çıkar ve ben de sana meydan okuyorum. Bakalım şutumu tutabilecek misin .

Wakashimazu iki meydan okuma üstüne kızdı ve:
-Senin şutunu da kurtaracağım
-Öyle mi hadi deneyelim
Wakashimazu kaleye yürüdü. "Hadi çek şutunu" dedi. Hikaru en güçlü şutunu çekeceği an ayağı kaydı. Wakashimazu gülerek "tekrar çek" dedi. Matsuyama tekrar en güçlü şutunu vurdu. Wakashimazu direkten yardım alarak topa zıpladı ve tuttu. Matsuyama ağlayarak dizlerinin üzerine çöktü.Wakashimazu, Hikaru yerdeyken Rüzgar yaparak yanından geçti. Wakashimazu tam sahanın kapısından çıkarken, Soda ona tekrar hızlı bir şut çekti.Wakashimazu hiç arkasına bile bakmadan topu tek eliyle tuttu...


Bölüm 3 Yeni Bir Teknik

Wakashimazu sahadan çıktığında Hikaru ve Soda çok üzgün bir şekilde olanları arkadaşlarına anlattılar. Arkadaşları bu olanları duyunca çok şaşırdılar. Çünkü ikisi de şu ana kadar tek deneyişte her kalciye gol atmışlardı.

Artık Soda ve Matsuyama'nın takımı ile Wakashimazu'nun oynadığı takımın maç yapma vakitleri gelmişti. Matsuyama maçtan iki gün önce futbol topunu alıp yağmurlu bir havada halı sahaya gitmişti. Orada Wakashimazu'ya nasıl gol atacığını düşünüyordu. Aklına bir fikir geldi. Yeni bir şut geliştirip Wakashimazu'ya gol atacaktı. "EAGLE ŞUT "
O maçı kazanmalıydılar. Hikaru ne yaptıysa yaptı ve en sonunda o özel teknik şutunu yani "EAGLE ŞUT" u çekmeyi başardı. Artık yeni maç onları bekliyordu. Ama bu maç hayatlarındaki en zor maç olacaktı. Çünkü Wakashimazunun takımında çok güçlü başka oyuncular da vardı...


Bölüm 4 Zor Maç Başlıyor

Matsuyama geliştirdiği şutu kimseye söylemedi. Artık maç başlyacaktı. Ne yazık ki Matsuyama ve Soda'dan başka taktik bir oyuncu yoktu takımlarında. Bu maçta Takımın Kaptanlığını herzaman ki gibi Soda yapacaktı.

Maça Soda'nın takımı başladı. Hikaru önce geriye atıp, sonra ileriye geçip, pas istedi arkadaşlarından. Matsuyama tam kaleye doğru ilerliyordu ki birden karşısında "İSHİZAKİ" adlı defans oyuncusunu buldu. Ama Matsuyama yılmadı ve süper bir hareketle İshizakiyi geçti. Soda'ya pas attı ama nasıl olduysa Üç kişi birden elele tutuşup Soda'nın önüne geçtiler. Olamaz bunlar eski "SHUTETSU ÜÇLÜSÜ"'ydü. Üçlüden "Taki" topu kaptı. Üçüde kimseye kaptırmadan sürekli verkaç yapıyorlardı. En sonunda "İzawa" ve "Kisugi" Kaleci "Morisaki" tam yanına geldiği anda geriye doğru bir pas verdi. Geriden Çok hızlı birisi geliyordu. Onun adı "SHİNGO AOİ". Top tam önüne düştü ve en güçlü şutunu çekti. Morisaki topu tutamadı ki Soda tetbirini almıştı çoktan. Soda topu ayağından destek alarak kaleden korumuştu. Top Matsuyama'nın önündeydi ve Hikaru artık şutunu çekmeye hazırdı...


Bölüm 5 Çek şutunu Matsuyama

Matsuyama Wakashimazuyla teketek kaldı, herkez geride idi. Matsuyama tam ceza sahası çizgisinin üzerinden "Eagle şut"u çekti. Gören herkes bu şuta şaşırdı. En çokta Wakashimazu buna şaşmıştı.

Top öyle yerden gidiyordu ki Wakashimazu ne olduğunu anlyamadan "pat!!" top wakashimazu'nun ayağını kaldırıp kaleye girdi. Wakashimazu ne olduğunu anlayamadı. Ama artık maçın sonucu 1-0 dı. Ve maçın bitimine sadece 8dk. kalmıştı. Karşı takım ne olduğunu anlayamadan maça tekrar başladı. Tam "Shuntetsu Üçlüsü" atak yapıyordu ki Soda Önlerini kesti ve topu uzaklaştırdı. Top havadayken Hakem maçı bitirdi. Evet maçı kazanmıştılar. Bu maçı kazanmak onlar için bi hayli zor olsa da yılmadılar ve maçı kazandılar. Soda'nın takımı sevinerek sahadan çıkarken Wakashimazu Hikaru'nun omzundan tuttu ve:
-Hikaru...
-Efendim Wakashimazu
-Soda'nın ve tabiki takımınızın da izni olursa size katılmak istiyoruz.
-Evett, arkadaşlar Wakashimazu ve takımı artık bizimle oynamak istiyor.
Hep bir ağızdan sevinçle konuşmaya başladılar:
-Evet dostum bu kaçınılmaz. Evet istiyoruz. Hadi alalım...
Soda:
-Evet Wakashimazu ben ve takımım seni kendi takımımıza almayı kabul ediyoruz.
Birlikte el sıkışırlar...

Bölüm 6 Turnava Zamanı

Artık Soda Kaptanlığın Matsuyama'ya ait olduğunu anladı ve Hikaru'yla özel olarak konuştu. Hikaru haberi duyunca bir yandan Soda'nın kaptanlıktan ayrılacağı için üzüldü, bir yandan da kendisi kaptan olacağı için sevindi.

Hikaru:
-Soda, bence bunu biraz daha düşünmelisin. Yani sen takımın çok 9 yaşından beri kaptanısın. aradan 4 yıl geçti. Alışmış olmalısın...
-Hayır Matsuyama, artık sen bu takımın kaptanı olmayı hak ediyorsun.
-Peki sen hiç üzülmüyor musun Soda. Hı cevvap vermicek misin dostum?
-Hayır, biz herzaman arkadaş olduğumuz sürece asla üzülmem. Hem artık sen benden daha iyi bir seviyeye geldin.
-Peki eğer sen de istiyorsan...
-Evet Hikaru artık kaptan sensin

Shingo, Matsuyama ve Soda'yı yanına çağırır:
-Artık turnuva elemelerine katılma zamanı geldi. Siz, ben,"Shutetsu Üçlüsü", İshizaki, Wakashimazu ve diğerleri ile turnuvayı kazanabiliriz.
Soda:
-Shingo herkesin isteği olursa yarın elemelere katılacağız. Ve turnuvayı elimizden geldiğince kazanmaya çalışacağız.
Hikaru:
EVETT...


Bölüm 7 Turnuva Elemeleri

Okullar arası turnuva elemelerinde ilk maç onlar için çok kolay olacağa benziyordur. Çünkü değişik özellikli oyuncular yoktur. Genelde Kendilerinden düşük seviyedeki oyuncularla kapışacaklardır.

Maç başlamadan önce oynuyacak oyuncular gösterilir.Kalede "WAKASHİMAZU", Defansta "İSHİZAKİ","Akira","Tomo ve Toyo İkilisi", Ortasahada "SODA","HİKARU","TAKİ" ve "KİSUGİ", son olarak Forvette "SHİNGO" ve "İZAWA" Oynuyacaktır. Diziliş 4-4-2 şeklinde, ortasaha iki kanat, bir ofansif, bir de defansif olarak ayrılacaktır. Defans bir sağ back, bir sol back, iki de dafansın gerisinde oynanacaktır. Forvet ise 2 sağ ve 2 sol olarak ayrılacaktır. İlk rakibin kaptanlığını "Yoshi Yukio" yapacaktır...

NOT: Burda sadece takımın oyuncuları ve dizilişi göstermek için yazdım. Onun için kısa sürdü. Kimin kazanıcağını tahmin etmişsinizdir.


Bölüm 8 Elemelerde zor anlar

İlk maçı kolayca 4-0 bitirirler. Bu maç onlar için en kolay maç olur. Diğer eleme maçlarını sıra ile 5-0, 2-0, 3-0... gibi skorlarla bitirirler. Wakashimazu bu eleme maçlarında şimdiye kadar kimseden tek bir gol bile yemez.

Son eleme maçına geldiklerinde koçtan bilgi alırlar. Bu takımda özel oyuncular gibi zorlanacakları istatistikler yoktur. Ama bu takımın kesinlikle takım oyununa dikkat etmelidirler. Maça karşı takım başlar. Başlama düdüğü çaldığında direk olarak geriye pas verirler. Soda direk onların defansına gidip önlerini kesmeye çalışır.Soda tam kaydığında 5 defansta sürekli birbiri ile verkaç yapmaya başlar. Soda topu kazanamaz. Ortasahaya geldiklerinde forvete doğru uzun pas atar bir tanesi. Top Wakashimazu ile karşı takımın forveti arasında zıplarken ani bir hamle yapılarak geri pas verir oyuncu. Wakashimazu yerde kalmıştır. Top geriye giderken bir oyuncu aynen eski maçta Shingo'nun yaptığı gibi kaleye doğru hızlıca bir şut çeker.Wakashimazu yerdeyken ellerinde yardım alarak bir takla ile topu dışarı çıkarmayı başarır. Artık top bizim takımımızdadır. Wakashimazu uzun bir pasla topu forvete, Shingo'nun önüne atar. Shingo topun gelişine En güçlü şutunu vurur ve işte beklenen gol gelir. Kaleci şut karşısında kıpırdayamamıştır. Maçın bitimine saniyeler kalmıştır. Bu zor maçın galibi bellidir. Ve artık Turnuva elemelerini geçmişlerdir.
Turnuvada zor ve bitmek tükenmek bilmeyen maçlar onları beklemektedir...


Bölüm 9 Güçlü Takımlarla Başlangıç

Artık kolay Eleme maçları bitmiştir. Karşılarında çok zor maçlar onları beklemektedir. Ama onlar turnuvayı kazanmak için ellerinden gelenleri yapmaya hazırdırlar. Ve kazanacaklarına inanıyorlardır.

İlk maç bile onlar için asla kolay olmayacaktır. Hatta en zor maçları olacaktır. Ama yenilseler bile hala finale kalma şansları vardır. Çünkü bu turnuvanın 1. tur maçıdır. Maç başlamak üzeredir. Karşı takımın oyuncuları gösterilir. Defansta ...,...,...,... (sıradan oyuncular) oynamaktadır. Kalede "WAKABAYASHİ" , Ortasaha da "TSUBASA OOZORA" , "TARO MİSAKİ" , "TEKESHİ SAWADA" ve son olarak Forvette "HYUGA KOJİRO" , ... , ... (Kojiro hariç sıradan oyuncular.) oynamaktadır. 4-3-3 şeklinde oynayacaklardır. Bu maç onlar için turnuvadaki en zor maç olacaktır. Fakat hiçbirisi bunun farkında değildir. Maça başlamak için kura çekilir. Takımımız oyuna başlar. Başlar ama başlar başlamaz Hyuga Shingo'nun ayağına "TİGER TACKLE" ile kayar ve Shingo'dan onu yere düşürerek topu çalmayı hemen başarır. Kojiro hızlıca ilerleyerek. giderken Soda Hyuga'ya "RAZOR TACKLE" ile kayar. Hyuga yere düşer fakat düşmeden önce topu Taro'nun ayağına atmıştır bile. Taro ilerlerken birden Tsubasa ile inanılmaz hızlı bir şekilde havadan verkaç yaparlar. Olamaz! bunlar meşhur "ALTIN İKİLİ"dir. Daha önce onların isimleri heryerde duyulmuştur. Kaleye doğru verkaçla ilerliyorlardır hala. Misaki tam Wakashimazunun yanına geldiği anda kendini durduramaz ve yere atlayarak tekrar Tsubasa'nın ayağına pası verir. Wakashimazu yerdedir. Tsubasa çok hızlı bir şekilde şutunu çeker. Malesef Wakashimazu bu hızlı şutu uğraşsa da yakalayamaz...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.tsubasa-fan.tr.gg
Admin
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 152
rep gücü : 4087
Rep Puanı : 8
Doğum tarihi : 25/11/97
Kayıt tarihi : 18/03/09
Yaş : 21
Nerden : istanbul
Lakap : tsubasa

karakter
güçlülük güçlülük:
100/10  (100/10)
başarı puanı başarı puanı:
100/5  (100/5)

MesajKonu: Geri: Zafere Doğru!!! (Hikaye)   Çarş. 29 Nis. - 21:01

bunu kendinmi yazdın eğer kendin yazmışsan çok güzelmiş

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://tsubasa.yetkinforum.net
_Tsubasa_Oozora_
G.Sorumlu
G.Sorumlu
avatar

Mesaj Sayısı : 98
rep gücü : 3696
Rep Puanı : 0
Doğum tarihi : 22/11/96
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 22
Nerden : Samsun
Lakap : Prince Del Sole

karakter
güçlülük güçlülük:
1/1  (1/1)
başarı puanı başarı puanı:
1/1  (1/1)

MesajKonu: Geri: Zafere Doğru!!! (Hikaye)   Çarş. 29 Nis. - 21:02

Kesinlikle kendi yazdım. Bende yalan olms. Hem bu ne ki sadece basit fanfic (Hava atma gibi olmasın:D
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.tsubasa-fan.tr.gg
Admin
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 152
rep gücü : 4087
Rep Puanı : 8
Doğum tarihi : 25/11/97
Kayıt tarihi : 18/03/09
Yaş : 21
Nerden : istanbul
Lakap : tsubasa

karakter
güçlülük güçlülük:
100/10  (100/10)
başarı puanı başarı puanı:
100/5  (100/5)

MesajKonu: Geri: Zafere Doğru!!! (Hikaye)   Çarş. 29 Nis. - 21:05

devamı gelicek dime

_________________
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://tsubasa.yetkinforum.net
_Tsubasa_Oozora_
G.Sorumlu
G.Sorumlu
avatar

Mesaj Sayısı : 98
rep gücü : 3696
Rep Puanı : 0
Doğum tarihi : 22/11/96
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 22
Nerden : Samsun
Lakap : Prince Del Sole

karakter
güçlülük güçlülük:
1/1  (1/1)
başarı puanı başarı puanı:
1/1  (1/1)

MesajKonu: Geri: Zafere Doğru!!! (Hikaye)   Çarş. 29 Nis. - 21:06

Tabi gelcek
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.tsubasa-fan.tr.gg
ömer
G.Sorumlu
G.Sorumlu
avatar

Mesaj Sayısı : 41
rep gücü : 3740
Rep Puanı : 5
Doğum tarihi : 27/06/97
Kayıt tarihi : 23/03/09
Yaş : 21
Lakap : cüce

karakter
güçlülük güçlülük:
100/52  (100/52)
başarı puanı başarı puanı:
100/54  (100/54)

MesajKonu: Geri: Zafere Doğru!!! (Hikaye)   Çarş. 29 Nis. - 21:07

çok güzel olmuş tebrikler
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
[*-HarD_LeO-*]
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 86
rep gücü : 3828
Rep Puanı : 1
Doğum tarihi : 16/11/88
Kayıt tarihi : 06/04/09
Yaş : 30
Lakap : Tako

karakter
güçlülük güçlülük:
100/5  (100/5)
başarı puanı başarı puanı:
100/5  (100/5)

MesajKonu: Geri: Zafere Doğru!!! (Hikaye)   Çarş. 6 Mayıs - 7:28

bölümler kısa değil mi_? Neutral
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
_Tsubasa_Oozora_
G.Sorumlu
G.Sorumlu
avatar

Mesaj Sayısı : 98
rep gücü : 3696
Rep Puanı : 0
Doğum tarihi : 22/11/96
Kayıt tarihi : 28/04/09
Yaş : 22
Nerden : Samsun
Lakap : Prince Del Sole

karakter
güçlülük güçlülük:
1/1  (1/1)
başarı puanı başarı puanı:
1/1  (1/1)

MesajKonu: Geri: Zafere Doğru!!! (Hikaye)   Çarş. 6 Mayıs - 13:08

Biliyorum onu bende çok düşündüm. Ama çok zamanım olmadığı için kısa yapıyorum. Kusura bakmayın...
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.tsubasa-fan.tr.gg
 
Zafere Doğru!!! (Hikaye)
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
[[------tsubasa------]] :: CAPTAİN TSUBASA :: Captain Tsubasa Fanfic - Fanart-
Buraya geçin: